عروسي
مجله جشن عروسي

خوراكي هاي مفيد براي رابطه جنسي

مواد غذايي فراواني وجود دارند كه ميل جنسي را تحريك كرده و موجب ايجاد هيجان مي شوند. انواع مختلفي از غذاها، نوشيدني ها و ادويه ها مي توانند در اين موضوع نقش بسيار مهمي داشته باشند. برخي از مواد غذايي موثر قبل از رابطه جنسي را در اين مطلب معرفي مي نماييم با مجله جشن عروسي همراه باشيد

  افرد بايد نكاتي را بعد از اولين رابطه جنسي رعايت نمايند از جمله اينكه يكسري از مواد غذايي را بعد و قبل از رابطه جنسي  مصرف نمايند و بعضي مواد غذايي را حتما ميل كند. همچنين به طور كلي بهتر است هر فردي بعد و قبل از رابطه جنسي اين نكات تغذيه اي را رعايت كند.

آجيل

آجيل حاوي مقدار زيادي روي است كه يكي از عوامل كليدي موثر بر ميل جنسي سالم مي باشد. همچنين آجيل حاوي امگا ۳ است كه مي تواند به دليل افزايش توليد دوپامين باعث پاسخ جنسي مناسبي باشد پس حتما قبل از رابطه جنسي مقداري آجيل مصرف نماييد.

توت فرنگي

توت فرنگي با رنگ قرمز خيره كننده خود با تركيبي از توت وحشي براي ايجاد قدرت و ميل جنسي ، قبل از رابطه جنسي بسيار مفيد است.

قهوه

شما مي توانيد پيش از رابطه جنسي قهوه مصرف نماييد. قهوه كمك مي كند تا شما احساس هشياري داشته، جريان خون شما بهبود يافته و استقامت شما را در طي رابطه جنسي، افزايش مي دهد.

چغندر

چغندر حاوي تريپتوفان Tryptophan ( اسيد آمينه اي كه به توليد و تنظيم طبيعي هورمون ها كمك مي نمايد) و بتايين Betaine ( بهبود دهنده متابوليسم) است كه به احساسات مثبت مخصوصا در هنگام رابطه جنسي كمك مي كند. همچنين چغندر حاوي ماده اي است كه به افزايش هورمون هاي جنسي را افزايش مي دهد.

غذاهاي دريايي

غذاهاي دريايي و انواع ماهي گزينه خوبي براي تحريك ميل جنسي مي باشند زيرا سرشار از امگا ۳ بوده و به همراه ادويه ها، هيجان و ميل جنسي را بسيار افزايش مي دهد.

آووكادو

  جادوي آووكادو براي تمام نواحي بدن بر كسي پوشيده نيست . مصرف آووكادو براي مردان توصيه مي شود زيرا تاثير مستقيم و مثبتي بر بيضه ها و توليد اسپرم داشته ونه تنها باعث قدرت جسمي شده بلكه باعث افزايش توانايي افراد در تحريك و اشتياق جنسي مي شود.

شكلات تلخ

شكلات هميشه مورد علاقه اكثر افراد بوده و در توليد انرژي و هيجان بالا شناخته شده مي باشد. در شكلات تلخ دو ماده فنتيلامين Phenethylamine (محرك سيستم عصبي ) و تريپتوفان موجود است كه اين دو عنصر به ما كمك مي كنند تا ميل بيشتري به روابط جنسي همراه با عشق و احساسات داشته باشيم و سروتونين بيشتري در مغزمان ايجاد شود.

آب انار

نوشيدن آب انار، سطح كورتيزول يا هورمون استرس را بسيار كاهش مي دهد، در نتيجه افزايش تستوسترون در مردان و زنان صورت مي گيرد. علاوه بر اين، در تاريخ باستان آمده است كه الهه يوناني يونان اولين درخت انار را كاشته و عقيده داشتند كه مصرف دانه انار تاثير زيادي بر باروري و فراواني ميل جنسي است.

مواد غذايي مفيد بعد از رابطه جنسي 

رابطه جنسي قطعا مي تواند اشتها را بهبود بخشد. معمولا پس از فعاليت هاي بدني در هنگام رابطه جنسي، احساس گرسنگي زيادي به سراغ شما آمده و تقريبا بلافاصله نياز به رفع گرسنگي داريد. در اينجا، ما درباره مصرف بعضي از بهترين غذاهاي مقوي و مفيد پس از رابطه جنسي صحبت مي نماييم.

هنگامي كه رابطه جنسي برقرار مي كنيد، علاوه بر فعاليت و كاهش انرژي، ممكن است نيروي شما تحليل رفته و پس از آن بدن شما نياز به تقويت با پروتئين هاي قوي و مصرف موادي براي بالا بردن قند خون خود دارد.

ميوه ها

مصرف ميوه پس از رابطه جنسي به دليل ويتامين هاي بالا، بدن فرد را بسيار تقويت كرده و به دليل قند موجود در ميوه ها، قند خون تنظيم شده و به سطح متعادلي مي رسد.

بستني

پس از رابطه جنسي حرارت بدن كمي بالا رفته و نياز به خنك شدن داريد و چه راهي بهتر از يك بستني خوشمزه و خنك مي تواند به شما احساس بسيار خوبي بدهد.

نودل

نودل يا رشته فرنگي يك وعده غذايي كامل است كه احساس سيري به شما مي دهد. رشته فرنگي به شكل اسپاگتي، پروتئين بدن را فراهم كرده و نيروي از دست رفته را به شما بر مي گرداند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۵:۱۱ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

آداب پذيرايي و برگزاري عروسي در اروپا

آشنايي با جشن عروسي و آداب و رسوم كشورهاي ديگر مي تواند جالب باشد. از اين رو مي خواهيم در اين مقاله از مجله عروسي سبك تشريفات عروسي در اروپا را شرح دهيم پس با ما همراه باشيد.

عروسي در اروپا

تشريفات عروسي در اروپا به گونه اي است كه هر ميز مخصوص يك خانواده است. ميزها از قبل شماره گذاري شده و مشخص است كه هر خانواده سر كدام ميز بايد بنشيند. معين شدن ميز مهمانان باعث مي شود كه احترام همه مهمانان خصوصا بزرگترهاي فاميل حفظ شود و پذيرايي از آن ها به بهترين شكل ممكن انجام شود.

معرفي مهمانان

معمولا يك نفر كه توسط خانواده داماد مشخص مي شود، هنگام ورود اشخاص، نسبت آن ها را به همه معرفي مي كند. از جمله پدر و مادر عروس، ساقدوش ها، كسي كه حلقه را مي آورد، خود عروس داماد و مهمانان ويژه كه هنگام ورودشان، توسط مدير برگزاري جشن به مهمانان معرفي مي شوند.

ساقدوش داماد

داشتن ساقدوش داماد از كشور آلمان شروع شد. در زمان قديم اينگونه بود كه داماد، عروس آينده اش را از روستاي مجاور انتخاب كند و قدرتمندترين دوست داماد هم در تشريفات عروسي به او كمك كند. به نوعي ساقدوش پشتوانه داماد محسوب ميشد و اگر در جريان مراسم عروسي ، كسي اقدام به پس گرفتن عروس مي كرد ساقدوش به مبارزه با آن شخص بر مي خواست.

ورود عروس داماد

در اروپا عروس و داماد معمولا آخر از همه وارد مي شوند و در زمان ورودشان موزيك خاصي پخش مي شود، جلوي آن ها گل ريزان مي كنند و توسط مسئول تشريفات مراسم عروسي به مهمانان معرفي مي شوند.

شام عروسي

در اروپا معمولا قبل از خوردن شام به شكرانه برگزاري جشن عروسي دعايي توسط كشيش، پدر و مادر عروس و داماد يا مسئول برگزاري مراسم يا يك دوست خوانده مي شود.

در اروپا معمولا رسم است كه ابتدا عروس و داماد شروع به خوردن غذا كنند و بعد از آن مهمانان، عروس و داماد را همراهي كنند و شروع به غذا خوردن كنند.

نوشيدني و كيك عروسي

در تشريفات عروسي در اروپا طبق آداب و رسوم اولين برش كيك عروسي را عروس داماد مي زنند. بعد از آن عروس تكه اي از كيك به دهان داماد مي گذارد. داماد هم متقابلا همين كار را انجام مي دهد. اين كار نشانه اي از توجه به همديگر و شريك زندگي بودن در هر زمينه اي است.

عروس و داماد دست در دست هم نوشيدني خود را مي نوشند. سپس ساقدوش ها، پدر و مادر عروس و مهمانان هم به صرف نوشيدني مي پردازند.

رقص و شادي

به اولين رقصي كه عروس و داماد با هم اجرا مي كنند First Dance يا رقص اول مي گويند. معمولا اولين رقص بلافاصله بعد از ورود عروس و داماد به مراسم اجرا مي شود. يكي از مهم ترين قسمت هاي عروسي، اجراي رقص عروس با پدرش است.اگر پدر دختر در مجشن حضور نداشته باشد،پدربزرگ يا برادر عروس با عروس مي رقصند. رقص داماد با مادرش هم مثل رقص عروس با پدرش يكي از مهم ترين بخش هاي عروسي است.

پرتاب دسته گل

بر اساس يك رسم قديمي، دختران مجرد پشت عروس مي ايستند و عروس دسته گلش را براي آنان پرتاب مي كند، سپس روي صندلي اي كه وسط سالن است مي نشيند. داماد كش جوراب را از پاي او در مي آورد و براي پسران مجردي كه در پشت سر او قرار دارند پرتاب مي كند. آنها اعتقاد دارند كه اولين دختر يا پسري كه دسته گل و كش جوراب را بگيرد به زودي ازدواج خواهد كرد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۴:۵۳ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

نحوه صحيح بستن دكمه كت داماد

در اين مقاله از مجله عروسي قصد داريم در خصوص كت آقا داماد هاي عزيز صحبت كنيم. شايد مسخره به نظر بياد ولي بسته به اينكه داماد براي شب عروسي اش چه مدل كتي را انتخاب كرده، نحوه بستن دكمه كت اصول خاص خود را دارد.

بستن دكمه كت

بستن دكمه كت

كت‌ هايي كه دكمه هاي تك رديف دارند با داشتن تنها يك دكمه از ساير كت ها متمايز ميشوند. ريشه طراحي اين كت ها از كت هاي سنتي لباس شب است، غالبا كت ‌هاي تك دكمه از ساير كت ‌ها بلندتر برش مي‌ خورند.

دكمه اين نوع كت ‌ها بايد هميشه به هنگام ايستادن بسته باشد. در هنگام نشستن دكمه كت بايد باز شود تا از چروك شدن كت جلوگيري شود.

در روش سنتي در كت هاي دو دكمه، دكمه بالايي را بسته و دكمه پاييني آزاد گذاشته مي شود.

در اين نوع كت ها دكمه بالايي بايد هميشه به هنگام ايستادن بسته باشد و به هنگام نشستن براي جلوگيري از چروك شدن كت دكمه بالايي بايد باز شود. توجه كنيد كه موقع ايستادن مجدداً دكمه كت را ببنديد.

بستن دكمه كت

در كت هاي سه دكمه، زماني كه در حالت ايستاده هستيد بستن دكمه اول اختياري است در حالي كه دكمه وسط هميشه بايد بسته باشد و دكمه پايين را هيچ وقت نبنديد. زماني مي نشينيد مي توانيد تمام دكمه ها را باز نماييد.

دكمه كت

در غالب موارد دكمه ‌هاي كت‌ هاي دو رديفه بسته‌ است. باز گذاشتن يك رديف از دكمه ‌ها غير معمول است.

كت‌ هاي دكمه‌ دار دو رديفه با مجموعه دكمه‌هاي اين نوع كت و پس از آن با دكمه ‌هاي كاربردي آن‌ها توصيف مي‌شوند. به طور مثال يك كت ۶ در ۴، شش دكمه دارد اما تنها چهار جاي دكمه روي آن وجود دارد. تمام دكمه ‌هايي كه جاي دكمه دارند را حتما ببنديد. اگر قصد داريد بعضي از دكمه‌ ها را باز بگذاريد، به طور معمول دكمه‌هاي بالا را بسته نگه داريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۴:۳۱ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

توصيه هاي مهم در زمان شيردهي نوزاد

شير دادن به نوزاد امري طبيعي است، اما نشانه هاي هشدار دهنده اي وجود دارد كه در صورت مشاهده حتما بايد به پزشك مراجعه نماييد. در اين مقاله از مجله عروسي به نكات مهم براي زمان شيردهي خواهيم پرداخت پس با ما همراه باشيد.

در صورت مشاهده موارد زير حتما به پزشك مراجعه نماييد:

– سينه ها به طرز غير عادي قرمز، متورم و زخمي شده باشند.
– ترشح يا خونريزي غير طبيعي از نوك سينه ها مشاهده شود.
– نگران وزن يا ميزان شير مصرفي كودك هستيد.

شيردهي در موارد زير براي نوزاد مضر است:

– مادر HIV مثبت داشته باشد (مبتلا به ايدز باشد)، در اين صورت ويروس از طريق شير مادر به كودك منتقل مي شود.
– مادر مبتلا به بيماري سل فعال و درمان نشده باشد.
– مادر براي درمان سرطان تحت شيمي درماني قرار گرفته باشد.
– مادر از مواد مخدر از جمله كوكائين و ماريجوآنا استفاده كند.
– كودك مبتلا به بيماري نادر گالاكتوز مي باشد و قادر به تحمل قند شير (گالاكتوز) نباشد.
– مادر داروهاي خاص از جمله داروي سردردهاي ميگرني، پاركنيسون و آرتريت مصرف كند.

شيردهي و مصرف دارو

در صورت مصرف دارو پيش از شيردهي به نوزاد بايد با پزشك مشورت شود. پزشك به تصميم گيري فرد كمك مي كند. گاهي برخي داروهاي خطرناك وارد شير مي شوند كه براي نوزاد مضر است. در اين موارد و در طول دوره درمان مرتب شير خود را بدوشيد و دور بريزيد و براي مصرف نوزاد خود از شيرهاي ذخيره شده قبلي و يا شير خشك استفاده كنيد. بعد از بهبود و اتمام درمان شيردهي را از سر بگيريد.

در صورتي كه مادر سرماخوردگي داشته باشد يا به آنفولآنزا مبتلا باشد، نيازي نيست كه شيردهي را قطع كند. زيرا نه تنها بيماري از طريق شير به نوزاد منتقل نمي شود بلكه به نوزاد آنتي بادي هايي جهت مبارزه با بيماري ها منتقل مي كند. ممكن است به نظر برسد كه فرد دچار وسواس است، اما بهتر است پيش از اينكه به نوزاد دست بزنند از افراد خواهش شود تا دستانشان را بشويند. اين امر مانع ابتلاي نوزاد به سرماخوردگي و آنفولآنزا و ساير بيماري ها مي شود. آگاهي والدين در مورد آنفولآنزا و سياه سرفه بسيار اهميت دارد، زيرا نوزادان تا شش ماهگي واجد شرايط دريافت واكسن آنفولآنزا و سياه سرفه نيستند. هم چنين افراد خانواده دهان و بيني خود را حين عطسه و سرفه بپوشانند.

شيردهي و مصرف مكمل آهن

با رسيدن به چهار ماهگي نوزاداني كه تنها از شير مادر تغذيه كرده‌اند يا به طور نسبي نيمي از تغذيه روزانه آن‌ها از شير مادر بوده است، بايد از مكملهاي آهن خوراكي استفاده كنند. اين روند تا زماني كه غذاهاي حاوي آهن از جمله حبوبات و غلات غني از آهن به كودك داده شود بايد ادامه پيدا كند. سطح آهن بدن كودك در يك سالگي بايد بررسي شود. در خصوص ويتامين D و آهن مورد نياز براي بدن مادر و كودك بايد با پزشك زنان مشورت شود كه زمان شروع مصرف مكمل و ميزان مصرف مشخص شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۴:۱۹ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

نكات مهم قبل از ازدواج

    ازدواج يعني همبستگي رواني، ذهني و جسمي دو نفر با هم. انتخاب همسر و ازدواج كردن جز مهمترين تصميم هاي زندگي هر فرد مي باشد كه مستقيما بر آينده وي اثر مي گذارد و اين پيوند زناشويي براي هر دو نفر از حساسيت بسيار بالايي برخوردار است. نكاتي قبل از ازدواج وجود دارد كه اگر رعايت شود به ازدواجي موفق مي انجامد.با مجله جشن عروسي همراه شويد

آيا تعريفي مشترك از ازدواج داريد؟

ازدواج يك رابطه حقوقي صميمي مي باشد كه  به تحول خانواده مي انجامد. ازدواج همراه با تفاهم منجر به احساس رضايت خواهد شد. علاوه بر اين، ازدواج هاي سالم  محيط غني و با ثبات براي رشد كودك فراهم خواهد كرد. براي ازدواج موفق، هر دو طرف بايد از نظر روان شناختي بالغ باشند و قبل از اينكه ازدواج نمايند ، بايد درك خوبي از يكديگر داشته باشند. علاوه بر اين، آنها بايد از لحاظ مالي تامين و داراي برنامه بلند مدت براي خانواده باشند.

ميزان درك يكديگر

قبل از ازدواج ، مهم است كه هر كدام از طرفين درك درستي از يكديگر داشته باشند. علاوه بر شناخت و درك نقاط قوت و شايستگي هاي يكديگر، نقاط ضعف ها را مدنظر قرار دهند. اين امر بسيار مهم بوده و مي تواند از نااميدي و اختلافات آتي بكاهد.

آيا مي توانيد با خانواده و دوستان همسر خود ارتباط برقرارنماييد؟

علاوه بر ارتباط با همسرتان، برقراري رابطه خوب با خانواده و دوستان وي نيز بسيار اهميت دارد. شما بايستي براي شناخت بيشتر، خانواده و دوستان همسر خود را بپذيريد و به جمع آنان بپبونديد. اين كار مي تواند در آينده زندگي زناشويي شما را مستحكم نمايد و روابط اجتماعي شما را بهبود بخشد.

آيا مي توانيد پس از ازدواج همسر خوبي باشيد؟

امروزه مردان و زنان معمولا نقش ها و مسئوليت هاي مختلفي در زندگي اجتماعي و خانوادگي دارند. بنابراين، اين احتمال وجود دارد كه فرد انتظارات متفاوتي در مورد نقش شريك زندگي خود پس از ازدواج داشته باشد. به همين خاطر، قبل از اينكه ازدواج نماييد، مهم است كه در مورد نقش ها و مسئوليت هاي همسر خود در خانواده فكر كنيد. برنامه ريزي دقيق و صحبت درمورد اين موضوعات مي تواند از مشاجره هاي غير ضروري در آينده جلوگيري نمايد.

چگونه بايد هزينه هاي خانواده را مديريت نمود؟

قبل از ازدواج مهم است كه در مورد هزينه هاي آينده در خانواده صحبت نماييد. يك برنامه بودجه مالي طراحي كنيد كه مقرون به صرفه باشد. اين كار مي تواند به شما در درك نگرش ها و ارزش هاي يكديگر در مورد مسائل مالي كمك كند.

بررسي وضعيت  سلامت قبل از ازدواج

براي حفظ سلامت زوجين و فرزندان آنان در آينده مهم است كه وضعيت سلامت آنان قبل از ازدواج بررسي شود. در صورت وجود هر گونه اختلال ژنتيكي در خانواده، بايستي به دنبال مشاوره پزشكي برويد

آگاهي در مورد رابطه جنسي 

رابطه جنسي نياز اساسي هر فرد است. علاوه بر اين، يكي از راه هايي است كه هر فرد مي تواند احساسات خود را بيان نمايد. درباره تفاوت هاي جنسي از جمله تفاوت هاي جسمي بين مردان و زنان اطلاعات كسب كنيد تا بتوانيد در زندگي زناشويي خود رابطه درستي برقرار نماييد. همچنين در خصوص بچه دار شدن قبل از ازدواج نظرهمسرتان را بپرسيد. اين امر مي تواند زمان بچه دار شدن، تعداد فرزندان و حتي جنسيت ترجيحي آنان را شامل شود. در مورد روش هاي پيشگيري از متخصصين پزشكي مشاوره بگيريد و با آنها در مورد روش هاي مناسب پيشگيري براي شما و شريك زندگي تان اطلاعات لازم را دريافت كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۴:۰۳ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

موارد بي اهميت در انتخاب همسر

    بسياري از مواردي كه ما آدم ها در يك رابطه به عنوان پرچم قرمز به آن ها نگاه مي كنيم آنقدرها هم كه فكر مي كنيم جدي نيستند. در واقع پرچم قرمزها به اولويت هاي شخصي ما مرتبط است نه چيز ديگري. قبل از شروع هر رابطه اي ابتدا از خودتان بپرسيد: آيا مي توانم با اين شرايط كنار بيايم؟ اگر نمي توانيد اين پرچم قرمز شخصي شماست پس بهتر است اين رابطه هرگز شروع نشود. اما بعضي از آن ها كه بيش از حد جدي مي گيريد نمي توان پرچم قرمز به حساب آورد از جمله موارد زير با مجله جشن عروسي همراه باشيد

نداشتن خانه و زندگي مستقل

يكي از مسائلي كه از قديم پرچم قرمز به حساب مي آمد نداشتن يك خانه جداگانه از پدر و مادر مي باشد. اما اين مسئله دليلي براي رد كردن او نمي شود. آن ها دلايل خودشان را براي چنين كاري دارند. او مي داند چطور بايد پس انداز كند و براي موفقيت هاي آينده اولويت بندي دارد.

استانداردهاي ورزشي و سلامتي متفاوت

همه دوست دارند با كسي ازدواج كنند كه به يك اندازه به ارزش هاي سلامتي و ورزشي اهميت مي دهد اما براي داشتن يك رابطه خوب نيازي به اين مورد نيست. همين كه به اهداف سلامتي همديگر احترام مي گذاريد همه چيز خوب پيش خواهد رفت.

به اندازه شما تحصيلكرده نيستند

يكي از ايده آل هاي همه ما اين است با كسي كه ازدواج مي كنيم تحصيلكرده باشد. به جاي تمركز به مدرك و تحصيلات به اين فكر نماييد كه هم اكنون چگونه زندگي مي كند و چه برنامه هايي براي زندگي آينده دارد.

سبك لباس پوشيدن

خيلي از خانم ها به خاطر ايده آل نبودن سبك لباس پوشيدن فرد او را ناديده مي گيرند. فقط به خاطر اين كه مد و لباس براي شما مهم است دليل نمي شود براي او هم بايد اهميت داشته باشد و به اين معني نيست كه نمي توانيد با او رابطه خوبي داشته باشيد. مهم بهداشت شخص است لباس پوشيدن را مي توان عوض كرد.

قد كوتاه

داشتن اولويت هاي ظاهري و جسمي در انتخاب همسر آينده بد نيست اما نبايد بيش از حد به قد فرد تمركز نماييد. خيلي از زنان به مرداني كه تنها چند سانتيمتر از آن ها بلندتر هستند حتي فرصت آشنايي هم نمي دهند. قد هرگز نبايد اولويت اصلي تان باشد شخصيت افراد از اهميت بسياري برخوردار است.

فعاليت نداشتن در شبكه هاي اجتماعي

درست است كه نداشتن هيچ فعاليتي در شبكه هاي اجتماعي در دنياي تكنولوژي امروزي كمي شك برانگيز مي باشد اما نمي توان به آن به چشم مشكل نگاه كرد. شايد از اين كه نمي توانيد كنجكاوي كنيد يا سر از كارش دربياوريد عصباني بشويد اما اين نشانه خوبي است چون از نگراني هاي شما مي كاهد و بيشتر از اين كه در فضاي مجازي باشد با شما وقت مي گذراند.

سابقه طلاق

خيلي از ما به طلاق به چشم لكه ننگ نگاه مي كنيم اما به خاطر افزايش آمار طلاق اين موضوع زياد هم عجيب به نظر نمي رسد. پس نبايد تنها معيار انتخاب تان باشد. به جنبه هاي مثبت اين موضوع نگاه كنيد. به عنوان مثال: “خيلي باهوش بوده كه توانسته رابطه اي كه با او سازگار نبوده است را رها كند.” به خصوص اگر هيچ بچه اي در كار نباشد. اگر بچه دار است موضوع كمي جدي تر مي شود اما نه غير قابل تحمل. طلاق به تنهايي نبايد باعث كنار كشيدن شما بشود.

چرا تا كنون ازدواج نكرده است؟

وقتي تا سن ۳۰ يا ۴۰ سالگي ازدواج نكرده باشيد اين سوال براي مردم پيش مي آيد كه چرا او تا كنون ازدواج نكرده است. دلايل زيادي مي توان براي اين سوال آورد اما نمي توان به آن به چشم يك مشكل يا نقص نگاه نمود. شايد فقط به پيشرفت كاري فكر مي كردند. شايد فرد مناسبي را تا به حال پيدا نكرده اند و …


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۲۱:۰۳ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

انتخاب بهترين زمان عروسي

انتخاب بهترين زمان عروسي اولين و مهم ترين بخش برگزاري جشن عروسي است. بهتر است عروس و داماد با در نظر گرفتن تمامي جوانب چند تاريخ را معين كنند تا در صورت بروز هر گونه مشكلي اعم از نبود مكان مناسب براي برگزاري عروسي يا تغيير غير منتظره در تاريخ مورد توافق براي آتليه يا آرايشگاه به راحتي بتوانند زمان عروسي را به تاريخ ديگري موكول كنند.

بهترين زمان عروسي

در تعيين تاريخ و بهترين زمان عروسي بهتر است نكاتي را درنظر بگيريد. براي دانستن اين نكات در ادامه از اين مقاله همراه مجله عروسي باشيد.

حداقل زمان لازم

براي اينكه همه چيز با حوصله و سر وقت انجام شود، دست كم به شش ماه زمان نياز داريد. براي برگزاري مراسم عروسي از شش ماه قبل به تشريفات عروسي و خدمات مجالس مراجعه كنيد، چون بايد جاي خود را رزرو كنيد. اين طور نيست كه امروز قصد گرفتن عروسي داشته باشيد و هر زمان اراده كنيد بتوانيد در هر جايي مراسم خود را برگزار كنيد. انتخاب باغ عروسي يا تالار زمان بر است، همچنين براي انتخاب بهترين تشريفات عروسي بايد نهايت دقت را به كار گيريد.

انتخاب فصل

شش ماه اول سال يعني بهار و تابستان كار تالارها و باغ‌ها و تشريفات مجالس رونق بيشتري دارد و به طبع گرانتر از شش ماه دوم سال است. تشريفات مجالس عروسي در فصل زمستان ارزانتر است. كمتر عروس و دامادي اين فصل را براي عروسي انتخاب مي‌كنند. ولي مي‌توانيد با رعايت يك سري نكات و با توجه به اينكه هزينه كمتري قرار است بدهيد، مراسم خود را در يك شب برفي رومانتيك برگزار كنيد. يكي از چيزهايي كه رفت و آمدها و كارها را دچار مشكل ميكند بارش برف و باران در اين فصل است.

برگزاري جشن عروسي درفصل تابستان با اينكه امكان استفاده از فضاهاي باز را در اختيار شما قرار ميدهد اما گرماي زياد هوا در اين فصل باعث عرق كردن شما و بهم خوردن آرايش عروس ميشود. از طرفي هزينه هاي برگزاري مراسم در باغ سراها به مراتب بيشتر است.

بهترين زمان عروسي در اواخر تابستان و اوايل پاييز يا تعطيلات فروردين ماه است. به دليل بالا بودن دماي هوا در فصل تابستان بهتر است اين مراسم در اواخر تابستان يا اوايل پاييز برگزار گردد. علاوه بر وجود هواي مطبوع برگزاري عروسي در اواخر تابستان يا تعطيلات فروردين ماه يك مزيت ديگر هم دارد و آن تعطيلي مدارس و دانشگاه هاست، به اين ترتيب ميهماناني كه دانشجو يا محصل دارند با خيال راحت در جشن شما شركت مي كنند. به علاوه در اوايل پاييز هم هوا مطلوب است و هم حجم درس در اوايل سال تحصيلي زياد نيست و مهمانان با خيال راحت تري بابت محصلان و دانشجويان در جشن شركت مي كنند. كه بايد آنها را نيز مد نظر داشته باشيد.

البته هر فصلي مشكلاتي را نيز در بر دارد مثلا برخي افراد در فصول مختلف سال دچار حساسيت هاي فصلي ميشوند پس حتما از قبل وضعيت سلامتي خود و مهمانان را مدنظر داشته باشيد.

مشورت با اقوام

سعي كنيد با مشورت اقوام و آشنايان نزديك خود زمان برگزاري مراسم را به گونه اي تعيين كنيد كه آن ها با توجه به فاصله مكاني دور يا نزديكي كه با شما دارند بتوانند براي شركت در مراسم عروسي شما برنامه ريزي كنند.

اعياد و مناسبت ها

در كشور ما به دليل اعتقادات مذهبي و اعياد برگزاري عروسي در اين تاريخ ها شادي جشن را مضاعف ميكند و به اين علت كه چنين روزهايي تعطيل رسمي است ميهمانان مي توانند بدون هر گونه دغدغه كاري در مجلس شركت كنند. عيد مبعث ، عيد قربان يا عيد غدير بهترين زمان ها براي برگزاري مراسم عروسي هستند. اگر قصد برگزاري عروسي خود را اعياد مذهبي داريد حتما زودتر براي رزرو آرايشگاه، تالار و آتليه عكاسي اقدام كنيد چون به علت شلوغ بودن ممكن است پر شوند.

انتخاب تاريخ هاي خاص

گاهي مواقع تاريخ هاي خاصي وجود دارند كه مي توانند خاطره يك مراسم را بياد ماندني تر كنند مثلا ۹۵/۹/۵ كه وقتي كنار هم قرار ميگيرد ۹۵۹۵ ميساد كه براحتي در ذهن مي ماند و از اعداد ماندگار است، برگزاري مراسم در چنين تاريخ هايي بسيار جالب است.

تعطيلات آخر هفته

از آن جا كه برگزاري مراسم عروسي تا دير وقت ادامه دارد پس متعاقبا همه خسته هستند و مايلند روز بعد خوب استراحت كنند، برگزاري مراسم در روز پنج شنبه امكان استراحت و خواب پس از يك روز شاد و در عين حال انرژي گير را فراهم مي سازد. اهميت اين استراحت براي افرادي كه شاغل هستند بسيار زياد است .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۲۰:۴۸ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

آموزش مدل گره كراوات كلوين

مدل گره كراوات كلوين نام خود را از لرد كلوين (ويليام توماس) گرفته است. كلوين يك فيزيكدان بود كه ايده هايش به نظريه اي در مورد ساختار اتمي كمك كرد. در واقع مدل گره كراوات كلوين يك نوعي از مدل گره كراوات ساده است زيرا درست مانند گره ساده، بستن اين مدل گره كراوات هم با قرار دادن كراوات به صورت پشت و رو شروع مي شود. اندازه اين گره كراوات تقريبا مشابه با گره Four-In-Hand است با اين تفاوت كه گره كلوين كمي پرتر و زاويه دارتر به نظر مي رسد.

بستن كراوات با مدل هاي مختلف گره يك مهارت مهم مردانه است كه مي تواند تغييري اساسي در تيپ و استايل شما به وجود بياورد. در اين مقاله از مجله عروسي به صورت تصويري و متني به آموزش مدل گره كراوات كلوين براي آقا داماد هاي عزيز خواهيم پرداخت پس با ما همراه باشيد.

گره كراوات مدل كلوين

گره كراوات كلوين

براي بستن گره كراوات كلوين كافي است طبق تصوير بالا بالا مرحله به مرحله پيش برويد. براي بستن اين مدل گره ابتدا كراوات را طوري به دور گردن بيندازيد كه قسمت پهن كراوات در سمت چپ بدنتان قرار گيرد و حدود ۱۰ سانتي متر پايين تر از قسمت باريك كراوات باشد.

سپس قسمت پهن كراوات را به سمت راست برده و از زير قسمت باريك رد كنيد و به سمت بالا بكشيد و مجددا به سمت چپ بدنتان ببريد. دوباره قسمت پهن كراوات را از زير قسمت باريك آن رد كنيد و به سمت راست بدنتان ببريد. در ادامه باز هم در همان حالتي كه قسمت پهن كراوات در دستتان است به سمت چپ ببريدش و از زير، وارد حلقه اي كه دور گردن ايجاد شده، كنيد. از داخل حلقه دور گردن به سمت بالا خارجش كنيد و سپس در داخل گره اي كه ايجاد شده است فرو ببريد. در انتها كراوات را خوب بكشيد تا گره ايجاد شده محكم شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۴:۵۵ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

دلايل و تشخيص ديابت بارداري

در اين مقاله از مجله جشن عروسي به موضوع ديابت بارداري خواهيم پرداخت كه مشكلي است كه فقط در دوران بارداري زنان اتفاق مي افتد و اگر خانمي دچار اين بيماري شد نگران نباشد. زيرا مي توان با كمك پزشك و انجام كارهاي ساده روزانه كه براي كنترل قند خونتان انجام مي‌دهيد، يك كودك سالم داشته باشيد. هر چند ديابت بارداري باعث افزايش احتمال ابتلا به ديابت نوع ۲ مي شود اما لزوماً اين اتفاق براي تمام مادران نخواهد افتاد و پس از تولد كودك ممكن است اين مشكل به طور كامل برطرف شده و ديگر هرگز دچار ديابت نباشيد.

ديابت بارداري

در طول دوران بارداري جفت هورمون هايي توليد مي كند كه مي توانند منجر به افزايش سطح قند خون شوند. معمولاً پانكراس (لوزالمعده) مي تواند به‌ اندازه كافي انسولين براي تنظيم قند خون توليد كند در غير اين صورت سطح قند خون افزايش يافته و مي تواند باعث ديابت شود.

در چه صورت احتمال ابتلا به ديابت بارداري وجود دارد؟

– اگر قبل از بارداري اضافه وزن داشته باشيد.
– اگر نژاد آفريقايي آمريكايي، آسيايي، اسپانيايي يا بومي آمريكايي داشته باشيد.
– در صورتي كه سطح قند خونتان بالا بوده اما در حد ديابت نباشد.
– در خانواده تان سابقه ديابت وجود داشته باشد.
– سابقه ديابت بارداري داشته باشيد.

نحوه تشخيص

اگر سابقه ديابت بارداري داشته باشيد يا پزشك احتمال ابتلا به ديابت بارداري دهد، بين هفته هاي ۲۴ و ۲۸ دوران بارداري تست تحمل گلوكز را برايتان مي نويسد تا ميزان قند خونتان را بررسي نمايد. براي آزمايش ديابت به شما يك محلول شيرين مي دهند كه سريع بايد آن را بنوشيد. اين عمل باعث افزايش سطح قند خون شما مي شود. يك ساعت بعد از شما يك آزمايش خون گرفته مي شود تا بررسي شود كه بدنتان چگونه سطح قند خون را تنظيم مي كند. اگر نتيجه نشان دهد كه قند خون شما بالاتر از حد طبيعي است نياز به آزمايشات بيشتري خواهيد داشت. اين امر نيازمند انجام آزمايش قند خون در حالت ناشتا و آزمايش گلوكز طولاني تر در طي سه ساعت است. اگر نتايج آزمايشتان طبيعي بوده اما عوامل زمينه ساز ابتلا به ديابت را داشته باشيد بايد در طول بارداري پيگيري مجدد داشته باشيد تا مطمئن شويد كه به ديابت مبتلا نشده ايد.

درمان ديابت بارداري

براي درمان ديابت بارداري پزشك از شما مي خواهد ميزان قند خون خود را چهار بار يا بيشتر در روز بررسي كنيد. آزمايش ادرار براي بررسي كتون ها انجام دهيد تا بررسي شود كه ديابت شما تحت كنترل است يا خير. ورزش منظم، رژيم سالم و مطابق با نظر پزشك داشته باشيد و طبق نظر پزشك اضافه‌ وزن بايد كنترل شود. انجام تزريق انسولين يا داروهاي ديگر براي ديابت بارداري درصورتي كه نياز داشته باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۴:۳۵ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

انواع مدل ژست عروس خانوم

همه ما در طول زندگي و براي انجام فعاليت هاي روزانه به الهام گيري و نوعي الگو پذيري نيازمنديم. ژست عروس نيز نوعي الگوپذيري است كه بخش بسيار مهمي از عكس عروسي مي باشد. در اين مقاله از مجله عروسي انواع ژست عروس به ۵ گروه تقسيم شده است كه مي تواند تصاوير عروسي تان را تا حد قابل توجهي زيباتر نمايد و برايتان ايده بخش باشد. اين پوزيشن ها شامل انواع ژست هاي ساده تا ژست هاي كمي پيچيده تر مي شود. با ما همراه باشيد.

مدل ژست عروس

ژست عروس استاندارد

شيوه استاندارد يك عكس پرتره تمام قد از عروس مي باشد. يك عروس براي درخشيدن در مهم ترين روز زندگي خود، بايستي قسمت قابل توجهي از زمان خود را صرف انتخاب يك لباس عروس آيده آل نمايد. براي گرفتن يك عكس پرتره مناسب از عروس، شات اول از يك نماي كلي و وايد از عروس است، و شات دوم يك نماي بسته تر از عروس مي باشد كه جزئيات را نشان مي دهد مانند حالت چهره، طرز قرار گرفتن دست ها و غيره. بسيار مهم است كه در اين شات عروس خانوم حالتي احساسي به خود بگيرد.

همانطور كه در بالا مي بينيد؛ مثلا مي توانيد سر خود را اندكي پائين بياوريد و با نگاهي غمزه آميز به طرفين خود نگاه كنيد. حالت دست ها نيز مهم است، به عنوان مثال مي توانيد يك دست خود را بر بازوي دست ديگر قرار دهد. توجه داشته باشيد كه در هنگام عكس گرفتن، كاملا صاف نايستيد و كمي انحنا به بدن خود بدهيد.

مدل ژست عروسنمايي از پشت لباس عروس

بعد از گرفتن يك تصوير پرتره استاندارد از ژست عروس ، مي توانيم به سراغ ژست هاي كمي پيچيده تر برويم. عروس بايد پشت به دوربين قرار بگيرد و شانه خود را كمي به طرف دوربين بچرخاند. هم چنين نگاهي به سمت شانه هاي خود داشته باشد. چانه خود را به شانه نچسبانيد و كمي فاصله دهيد. سر خود را بيش از حد به سمت دوربين نچرخانيد تا حالت نيم رخ به هم نريزد ، البته اين يك قانون نيست اما رعايت آن مي تواند به زيبايي عكس عروسي تان كمك كند.

ژست عروس

عكس از دسته گل عروسي

هميشه جزئيات مهم هستند و دسته گل عروس، يكي از مهم ترين جزئيات براي يك عروس در روز عروسي است. اما نكته اي كه بايد عروس به آن توجه داشته باشد اين است كه در اين مدل ژست عروس نبايد بازويش را به بدن خود بچسباند و بايد كمي باز نگه دارد.

انواع ژست عروس

مرتب كردن جزئيات

قطعا عروس خانوم ها دستبند، گردنبند، گوشواره، كفش، حلقه و جزييات ديگري را براي جشن عروسي خود آماده كردند. عروس مي تواند با مرتب كردن اين جزئيات به صورت نمادين و سمبوليك، تصاوير ژورنالي زيبايي براي آلبوم خود خلق كند. در اين حالت مراقب كشش و فشار بر روي دستان خود باشيد زيرا كشش و فشار كمتر، مفاصل شما را طبيعي تر نشان خواهد داد. به عبارت ديگر نبايد دستتان را بيش از حد به طرفي بچرخانيد تا مفاصل شما در تصوير برجسته شود.

ژست عروس با تورژست با تور عروس

هرچند كه داشتن اين پوزيشن چندان ضروري نيست، اما اين ژست يك پرتره متفاوت را ايجاد مي كند. عكس عروس با تور عروسي، يك زيبايي ملايم و رويايي را به وجود مي آورد كه اغلب عروس ها عاشق آن هستند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۳:۳۷ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 24
دیروز : 22
افراد آنلاین : 2
همه : 11320
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم