عروسي
مجله جشن عروسي

كدام بهتر است؟ خريد يا اجاره لباس عروس

خيلي از عروس خانم ها ممكن است تمايل داشته باشند كه در روز عروسي لباس عروس خود را از مزون لباس عروس هايي كه اجاره مي دهند امانت بگيرند و در جشن عروسي شان اين لباس را بر تن نمايند. اين مي تواند ايده خوبي باشد چرا كه بعد از عروسي لباس عروس شما ديگر به دردتان نمي خورد و چندين سال در كمد لباس شما بدون استفاده قرار مي گيرد. ضمن اينكه با اجاره لباس عروس در هزينه هاي عروسي تان مي تواند صرفه جويي شود و از پرداختن هزينه هاي زياد براي خريد لباس عروس خودداري نمايند.

اجاره لباس عروس

لباس عروس برعكس كت شلوار است كه آقايان در شب عروسي شان بر تن مي كنند. آنها مي توانند لباس داماد شدن خود را در چندين مراسم بعد از عروسي شان بر تن نمايند و از آن استفاده نمايند . پس اجاره لباس عروس مي تواند راه كار مناسبي براي زوج هاي جوان باشد. قبل از انتخاب لباس عروس و اجاره آن بايد بعضي نكات را توجه نماييد پس با سايت جشن عروسي همراه باشيد.

تصميم خود را قطعي كنيد

اجاره لباس عروس يك تصميمي است كه ابتدا بايد مطمئن شويد كه آيا فكر مناسبي است يا خير؟ به هر حال اجاره لباس عروس از خريدن آن به صرفه تر است اما ممكن است بعضي از خانم ها تمايل داشته باشند كه لباس عروس خود را يادگاري نگاه داشته و يا در آينده به به فرزند خود بدهند. و يا در صورت تمايل بعد از عروسي شان لباس عروس را اجاره دهند يا بفروشند و يا به كسي يا جايي هديه دهند. در هر حال خريد يا اجاره لباس عروس تصميم شماست. تصميم قطعي خود را بگيريد كه قصد داريد لباس عروس خود را بخريد يا اجاره نماييد.

مزون لباس عروس

وقتي كه از تصميم خود در اجاره لباس عروس مطمئن شديد سعي كنيد لباس خود را از يك مزون لباس عروس معتبر تهيه نماييد. سايت جشن عروسي مي تواند در انتخاب مزون عروس به شما كمك كند. مزون هاي معتبر و معروف شهرت خود را فداي سود نخواهند كرد. برخي از سودجويان ممكن است لباس عروس كه اجاره مي دهند دچار نواقصي باشد كه بعد از تحويل آن هزينه هاي گزافي را بابت خسارت دريافت نمايند و يا اينكه لباس عروس شما ضعف هايي داشته باشد كه در شب عروسي نشان داده شود. انتخاب يك مزون عروس مناسب ريسك اين موارد را كاهش مي دهد.

سريعتر اقدام كنيد

با توجه به اينكه در اجاره لباس عروس شما محدوديت هاي بيشتري در سايز و اندازه لباس داريد بهتر است هرچه سريعتر اقدام نماييد و لباس عروس مناسبي را كه با سليقه شما جور باشد را انتخاب نماييد. شايد لازم باشد زمان بيشتري در بازار بگذاريد تا لباس عروس مناسب با سايز، اندازه و سليقه شما پيدا شود. البته برخي از مزون ها با برخورداري از خياط هاي چيره دست لباس انتخابي شما را با توجه به سايز و اندازه شما تغيير مي دهند. از طرفي اقدام سريع شما باعث مي شود كه لباس عروسي كه انتخاب مي كنيد را زودتر براي شب عروسي تان رزرو نماييد.

لوازم همراه لباس عروس

ممكن است برخي مزون عروس ها، لوازم همراه لباس را مانند تور، تاج عروس ، شنل، كت و كفش عروس را نيز اجاره دهند. بهتر است هنگام انتخاب لباس عروستان از اين موضوع آگاهي يابيد و در صورتي كه اجاره آنها جداگانه است در مورد هزينه اجاره آنها جويا شويد. ممكن است اصلا تور و تاج و شنل مناسب آن لباس را نداشته باشند كه حتما در اين مورد از مزون خود سوال كنيد.

شرايط اجاره لباس عروس

سعي كنيد بعد از انتخاب لباس عروس مناسب قراردادي با مزون به صورت مكتوب تنظيم كنيد و اگر چنانچه مزون عروس حاضر به تنظيم چنين قراردادي نبود مواردي كه بين شما گفته مي شود در حضور او نوشته و نگاه داشته باشيد. مواردي از قبيل تحويل لباس عروس چند روز قبل از مراسم عروسي تان، لباس تميز و خشكشويي شده در اختيار شما قرار گرفته شده باشد. شرايط تحويل و هزينه هاي حمل و نقل و خشكشويي را نيز مشخص نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۹:۲۷ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

راهنماي انتخاب نوع فيلم عروسي

فيلم عروسي يكي از مهم ترين بخش ها در هر عروسي مي باشد. هميشه چيزي كه از يك جشن عروسي با قي مي ماند، عكس و فيلمي است كه ثبت شده است. در يك ميهماني يا هرجشني اگر با دوربين تبلت يا گوشي خود چند عكس و فيلم كوتاه بگيريد، بعدها تازه يادتان مي افتد كه در آن شب به يادماندني شام چه خورده ايد يا چه لباسي به تن داشته ايد و چه كساني همراه با شما خاطره اي را ساخته اند. جشن عروسي كه جاي خود دارد و به تشريفات عروسي و برنامه ريزي هاي خوبي نيازمند است تا نه تنها به يادماندني ترين شب زندگي باشد بلكهعروس و داماد بعدها مي توانند نحوه برگزاري مراسم خود را در فيلم عروسي شان دنبال كنند. البته نارضايتي زماني پيش مي آيد كه عكس و فيلم عروسي از كيفيتي مناسب و صحنه و دكورهاي زيبايي طرح ريزي نشده باشد كه جايي براي جبران نيز نمي گذارد. بنابراين در انتخاب آتليه عكس عروس خود دقت نماييد تا بهترين خدمات و امكانات را جهت عكس و فيلم عروسي تان داشته باشيد.

ديدن از دفتر يك آتليه و تماشاي دكورهاي طراحي شده براي عكاسي، نورپردازي و موقعيت آتليه امري مهم است كه بايد در نظر گرفته شود. فضاي مناسب و محيط هاي در اختيار از جمله باغ و ويلايي شكيل كه براي عكاسي و فيلم برداري ايده آل و منحصر به فرد هستند، نشان دهنده اعتبار يك آتليه و سرمايه گذاري آن ها براي اين حرفه مي باشد، كه ارزشمندي كار آن ها را به نمايش مي گذارد.

از نظر مجله عروسي ، فيلم عروسي خوب به فيلمي گفته مي شود كه زماني كه آن را نگاه مي كنيد ياد آور خاطرات ناب عروسي شما باشد و صرفاً فيلمبرداري كردن از ورود ، رقص ، شام و …. يك فيلم عروسي خوب را نمي سازد . فيلمبردار بايد از همان ابتداي امر تصميم بگيرد كه مي خواهد به كدام سبك فيلمبرداري كند.

فيلم عروسي سينمايي

فيلم عروسي سينمايي بر خلاف نام آن يك فيلم سينمايي نمي باشد. اختلاف اين فيلم عروسي با فيلم مستند عروسي در اين است كه يكايك فريم ها به مانند فريم هاي عكس است. فيلمبردار علاوه بر اين كه بايد به سير داستاني فيلم توجه كند، مي بايستي درك درستي از دكوپاژ داشته باشد و بداند هر حركت دوربين دقيقا به چه معنا مي باشد و چقدر مي تواند اين حركت به تعريف داستان كمك كند (كسي كه بصورت سينماتيك فيلم عروسي مي سازد علاوه بر فيلم بردار بودن بايد كارگرداني و تدوين و طراحي صدا را به خوبي بداند). زماني كه جشن عروسي تمام مي شود كار فيلمبردار فيلم تمام نمي شود بايد به استوديو برگردد و با توجه به استوري بردي كه طراحي كرده بود مطمئن شود كه تمامي صحنه ها و صدا ها به درستي و طبق برنامه گرفته شده است .
مرحله بعد طراحي و ساخت صدا است، خيلي از صداها در مراسم عروسي به درستي ركورد نمي شوند. به طور مثال در نظر بگيريد عروس و داماد در تالار عروسي هستند و در محيط بيرون باران تندي در حال بارش است، زماني كه در تدوين فيلم مي خواهيد از يكي از نماهاي بيرون تالار عروسي به سمت داخل بياييد بايد صداي باران داخل سالن پذيرايي را بخوبي ركورد كنيد اما به دليل ازدحام جمعيت و صداي بلند موزيك عملا اين اتفاق نمي افتد ، در اين جا بايد از همان صداي بارش باران در خارج از تالار يا باغ عروسي استفاده كنيد با اين تفاوت كه مي بايستي اين صدا در كامپيوتر براي محيط سالن شبيه سازي كنيد.

فيلم عروسي مستند

اگر فيلم مستند نگاه كرده باشيد متوجه مي شويد كه حال و هواي اين گونه فيلم ها به چه روالي است. در اين نوع فيلم برداري ابتدا در مورد برنامه ريزي شب عروسي از عروس و داماد سوال مي شود زيرا در اين صورت فيلمبردار ديد كلي نسبت به آنچه كه قرار است اتفاق بيفتد پيدا مي كند. يك فيلمبردار مستند عروسي سعي مي كند به اتفاق هايي كه در حال رخ دادن هستند نزديك باشد و بنابراين در مراسم عروسي اصولا يكجا ثابت نمي ايستند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۹:۰۹ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

اصول كلي چيدمان سفره عقد

سفره عقد انواع مختلفي دارد كه برحسب سليقه عروس و داماد انتخاب مي شود. با اين حال چيدمان سفره عقد يك اصول مشخصي دارد كه در ادامه به آن مي پردازيم پس با مجله عروسي همراه باشيد.

سفره عقد

يكي از اصولي كه در چيدمان سفره عقد رعايت مي شود محل قرار گرفتن آينه است. هميشه آينه در بالاي سفره روبه روي عروس و داماد قرار مي گيرد و شمعدان ها را در اطراف آينه قرار مي دهند به شكلي كه عروس و داماد بتوانند همديگر را در آينه ببينند. معمولاً قرآن را در جلوي آينه قرار مي دهند ولي امروزه به دليل آن كه سفره ها كمي بزرگ تر چيده مي شود، بهتر است قرآن را در راستاي آينه در نزديك عروس داماد قرار داد تا دسترسي به آن هنگام قرائت صيغه عقد راحت تر باشد. مي توانيد از رحل نيز براي قراردادن قرآن استفاده كنيد.

اگر مدل سفره عقد سنتي را انتخاب نموده ايد، معمولا از نان سنگك در سفره عقد تان استفاده مي شود. در مدل سفره عقد هاي ديگر از انواع نان استفاده مي كنند يا با برش هايي كه به نان هايي مانند سنگك، تافتون يا لواش زده مي شود آنها را به شكل گل رز درمي آورند و ميگذارند به همان شكل نان ها خشك شوند. قبل از خشك شدن نان ها مي توانيد به عنوان ساقه گل در قسمت انتهايي نان ها سيم ضخيمي فرو برده و بچسبانيد تا بعد بتوانيد براحتي از گل ها استفاده كنيد يا مي توانيد نان ها را به شكل برگ ببريد و با كنار هم قرار دادن آنها گل هاي چهار يا پنج پر بسازيد. گل ها را مي توانيد در اندازه هاي مختلف با برگ هاي اطراف آن تهيه كنيد و براي زيبايي بيشتر در لبه گلبرگ ها از قيطون يا اكليل يا نوار مرواريد استفاده كنيد. نان هايي كه براي شكل دادن از آنها استفاده مي كنيد بهتر است نرم و كمي خمير باشد در غير اين صورت هنگام حالت دادن خرد خواهد شد. هم چنين مي توانيد از خوشه هاي گندم در لابه لاي نان ها براي تزئين آن استفاده كنيد.

براي تزيين اسپند آن را در كف سيني يا ظرف تخت و مناسب ديگري ريخته و با كمك شابلون طرح هاي گوناگوني به آن مي دهند. اگر ابتدا طرح خود را روي مقوايي نازك به اندازه كف ظرف خود پياده كنيد به راحتي مي توانيد روي طرح را چسب بزنيد و در هر قسمت اسپند را با رنگ دلخواه خود بچسبانيد يا مي توانيد از اسفنج گلوله هاي كوچكي درست كنيد و آنها را به چسب چوب آغشته و در اسپند بغلتانيد تا به شكل توپ هاي كوچك اسپندي دربيايد.

مي توانيد سيم كوتاهي را به چسب آغشته و در گلوله فرو ببريد و بگذاريد خشك شود سپس گلوله ها را با تاباندن سيم ها به يكديگر به شكل خوشه هاي انگور دربياوريد. اين خوشه ها را در ظرف هاي گوناگوني مي توانيد تزيين كنيد. هم چنين مي توانيد از مقوا گلبرگ هايي ببريد و روي آنها را اسپند بچسبانيد و بعد گلبرگ ها را كنار هم قرار داده و به شكل گل هاي چند پر در بياوريد.

معمولا گوشه هاي گلبرگ ها را قيطون يا مرواريد يا… مي چسباندند. اگر اين كارها برايتان مشكل است، مي توانيد از چند ظرف كوچك يك شكل مانند ظرف هاي كوچك آجيل خوري استفاده كنيد و در هركدام يك رنگ اسپند بريزيد و آنها را در كنار هم بچينيد حتي مي توانيد در داخل منقل هاي كوچك هم دانه هاي اسپند را بريزيد و كنار منقل را با گل يا همان خوشه هاي اسپندي تزيين نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۸:۴۴ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

ايده هايي جذاب براي خريد گيفت عروسي

در قرن شانزدهم عروس و داماد هاي اشراف زاده فرانسوي براي اولين بار در جشن عروسي شان ، جعبه هايي كريستالي به عنوان گيفت عروسي براي مهمان ها در نظر گرفته شد. اين جعبه هاي كريستالي از قند و بادام پر شده و به طرز زيبايي تزئين شده بود. قند يكي از مواد گران قيمت در قرن شانزدهم محسوب مي شد. به اين ترتيب مي توان فرانسوي ها را اولين كساني دانست كه از گيفت عروسي استفاده كردند.

خريد گيفت عروسي

خيلي زود خريد گيفت عروسي به سنتي زيبا و هيجان انگيز در مهماني ها و جشن ها تبديل شد. ابتدا يوناني ها با تركيبي از شكر و بادام در گيفت عروسي مي خواستند نمادي از تلخي و شيريني را به مهمان ها هديه دهند. با گذشت زمان و ترويج خريد گيفت عروسي در سراسر جهان، تغييراتي در اين گيفت ها به وجود آمد و علاوه بر جشن عروسي در تولدها و هر مراسم شاد ديگري از اين گيفت ها استفاده شد. در اين مطلب ايده هايي جذاب براي گيفت عروسي در نظر گرفته شده كه خودتان هم مي توانيد برخي از آن ها را بسازيد پس با سايت جشن عروسي همراه باشيد.

گيفت شكلاتي

خوردني هاي شيريني و خوشمزه پاي ثابت همه نوع گيفت عروسي است پس شكلات بهترين انتخاب براي اين كار است. البته شكلات از تنوع زيادي برخوردار مي باشد و با كمي خلاقيت مي توان شكلاتي با طرح جالب و ابتكاري را انتخاب كرد. تزيين شكلات هم مي تواند با توجه به ذوق و سليقه شما انجام شود.

گيفت فلزي

گيفت فلزي هم در همه فروشگاه هاي فروش لوازم عروسي پيدا مي شود. اين گيفت ها در اشكال كالسكه بهترين انتخاب به عنوان گيفت عروسي هستند كه هرگز هم از بين نمي روند. امروزه اشكال جالبي براي گيفت فلزي ارائه شده نظير دوچرخه ، كره هاي تو خالي و توپك، حجم هاي هندسي و قلب.

گيفت شمعي

گيفت شمعي را با يك ربان و يا برچسب هاي كاغذي تزئين كنيد و مهمان ها را خوشحال كنيد. شمع ها هميشه در بين گيفت عروسي وجود دارند. حتي مي توانيد يك جمله اختصاصي هم روي برچسب ها بنويسيد.

گيفت كاغذي

توليدي هاي زيادي در زمينه تهيه گيفت عروسي فعاليت مي كنند كه هميشه خريد گيفت كاغذي در سبد پيشنهادي آنها قرار دارد. گيفت كاغذي ها بسيار متنوع هستند و مي توانند با ايده هاي گوناگوني اجرا شوند. مقواهاي كوچكي كه به اشكال گوناگون و با حجم هاي ابتكاري هديه داده مي شوند هميشه حاوي كلماتي هستند كه مهمان ها را به ياد جشن عروسي تان مي اندازد. فراموش نكنيد در گيفت كاغذي دست ساز خود از كلمات نوشتاري هم استفاده كنيد.

خريد گيفت پلي استر

از پلي استر گيفت هاي كوچك و هيجان انگيزي ساخته مي شود كه مخصوص تشريفات عروسي است. گيفت عروسي پلي استر ماندگاري بيشتري از گيفت كاغذي دارد و مي تواند با طراحي و سليقه شما انجام شود. البته امكان ساخت گيفت پلي استر در منزل وجود ندارد ولي مي توان با خريداري گيفت هاي ساده و تزئين پلي استر آن ها را خاص تر و زيباتر كرد.

گيفت عروسي نمدي

كيف هاي نمدي دستي و رودوشي اين روزها خيلي مد شده است و اكثر افراد نمونه اي از اين كيف ها را در اختيار دارند. به راحتي مي توانيد با استفاده از نمد گيفت عروسي درست كنيد. نمد به راحتي برش مي خورد و قابليت ايجاد طرح هاي مختلف را دارد. در استفاده از نمد كاملا مي توانيد آزادانه عمل كنيد و هر هديه اي را كه دوست داريد براي مهمان ها تهيه كنيد.

خريد گيفت شيشه‌اي

اگر براي جشن عروسي تان به دنبال خريد گيفت دوست داشتني هستيد پيشنهاد مي كنم گيفت شيشه اي را انتخاب كنيد. لوله هاي شيشه اي با انواع شكلات، اسمارتيز و دراژه هاي رنگي پر شده بهترين هديه براي مهمان هاست.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۸:۲۳ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

علت آشنايي قبل ازدواج

هر ارتباطي كه بخواهد شكل بگيرد نياز به آشنايي دارد. دو نفر هم جنس هم كه بخواهند با هم ارتباط دوستانه و يا ارتباط كاري داشته باشند نياز به آشنايي دارند. هرچه ارتباط براي ما مهم تر باشد، توجه و دقت به آشنايي بيشتر مي شود. پس شكي نيست كه قبل از ازدواج حتماً بايد آشنايي صورت بگيرد.
در دوران قديم حتي دختر و پسر يكديگر را نمي شناختند و نمي دانستند كه قرار است با چه كسي زندگي كنند و بعد از اينكه خطبه عقد خوانده مي شد با يكديگر آشنا مي شدند. در واقع اين پدر و مادرها بودند كه براي آنها همسر انتخاب مي كردند.
در دوران آشنايي قبل ازدواج تاريخچه فرد را به دست مي آوريم، رفتار ها و گفتارهاي او را زير نظر مي گيريم و به احساسات دروني خود توجه مي كنيم و همه اينها را مبناي ادامه يا عدم تداوم ارتباط قرار مي دهيم.
در اينجا وقتي ما از آشنايي قبل ازدواج صحبت مي كنيم، منظورمان آشنايي با هدف ازدواج است. زماني كه هدف از آشنايي، ازدواج باشد نوع آشنايي متفاوت است. داشتن هدف ازدواج به اين معني نيست كه پس از آشنايي، حتما بايد ازدواج كرد. قصد ازدواج به اين معني است كه اين ارتباط، براي فرد مهم است؛ چارچوب دار است و بي قيد و باري به هر جهت نيست. قرار است طي اين رابطه دختر و پسر با لايه هاي سطحي شخصيت يكديگر آشنا شوند و اين آشنايي شناختي به آنها بدهد كه با آن بتوانند تصميم بگيرند به درد هم ميخورند يا نه. بنابراين آشنايي قبل ازدواج آن هم در چارچوب مشخص و ارزشي و اخلاقي باعث مي شود افراد عاقلانه تصميم بگيرند، عاشقانه شروع كنند و با تعهد ادامه دهند.
فردي كه قصد ازدواج دارد يعني پذيرفته است كه زير بار مسئوليت برود، از ارتباط صميمانه نمي ترسد و به سنت ازدواج پاي بند است. پذيرش ازدواج سطح بالايي از مسئوليت پذيري و پختگي را مي طلبد. فردي كه تصميم به ازدواج مي گيرد بايد به بلوغ ۸گانه رسيده باشد كه شامل بلوغ جنسي و جسمي، بلوغ عقلي و علمي، بلوغ رواني، بلوغ بينشي، بلوغ اجتماعي، بلوغ اخلاقي و بلوغ مالي مي شود. تا با توانايي و تجاربي كه دارد به يك شناخت نسبي از طرف مقابل خود برسد.
فقط گفتن و بيان قصد ازدواج كافي نيست كه فرد نيت ازدواج دارد بلكه چند نشانه وجود دارد كه عملاً قصد و نيت فرد را از آشنايي نشان مي دهد. نيت و قصد ازدواج را عملاً مي توان با نشانه هاي زير متوجه شد.
الف: فردي كه قصد ازدواج دارد در دوره آشنايي قبل ازدواج ، تقاضاي ارتباط جنسي نمي كند.
ب: فردي كه قصد ازدواج دارد ارتباطش را از خانواده مخفي نمي كند.
ج: فردي كه قصد ازدواج دارد زمان آشنايي را بيش از اندازه طولاني نمي كند.
د: فردي كه قصد ازدواج دارد سعي در به دست آوردن اطلاعات دارد و تنها به تبادل احساسات بسنده نمي كند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۶:۱۹:۱۵ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

خريد تلويزيون براي جهيزيه عروس خانوم

از آنجايي كه تلويزيون دستگاهي است كه دست كم سه چهار سالي مهمان خانه عروس و داماد هاست و در بازار امروز مي توان از تلويزيون هايي هم قيمت يك گوشي موبايل تا هم قيمت يك خودرو پيدا كرد، لازم است قبل از خريد تلويزيون ، تمام مشخصه هاي آن را مورد بررسي قرار دهيد. به همين منظور راهنماي خريد تلويزيون براي جهيزيه عروس خانوم ها را در سايت جشن عروسي تهيه كرده ايم تا شما را با تمام ابعاد، اصطلاحات و دنياي تلويزيون آشنا كند. پس با سايت جشن عروسي همراه باشيد.

خريد جهيزيه عروس

مهم ترين فاكتور در خريد جهيزيه عروس خانوم ، مقدار هزينه اي است كه قرار است برايش بپردازيد. ممكن است ساعت ها وقت بگذاريد و به تلويزيون مورد نظرتان برسيد و بعدش متوجه شويد كه قيمتش چند برابر بودجه اي است كه در نظر گرفته بوديد. پس بهتر است پيش از شروع، تعيين كنيد كه دقيقا چقدر مي خواهيد براي يك تلويزيون هزينه كنيد.

برند، سايز، رزولوشن تصوير و نوع، مهم ترين عوامل تعيين كننده در قيمت يك تلويزيون هستند كه در قدم هاي بعدي به توضيح تك تك آن ها و ميزان تاثيرشان در قيمت تلويزيون مي پردازيم.

بدون شك مهم ترين عامل تعيين كننده در خريد تلويزيون جهيزيه عروس خانوم ، سايز آن است. قانون نانوشته اين است كه با توجه به بودجه و فضاي اتاق، بزرگ ترين تلويزيون ممكن را بخريم. اين قانون چندان هم دور از واقعيت نيست؛ مثلا قراردادن تلويزيون ۶۵اينچي در اتاق ۹متري، خيلي هوشمندانه نيست. حتي اگر بتوانيد چنين تلويزيوني را در چنين اتاقي جاي دهيد، تماشاي تلويزيون بزرگ از چنين فاصله ي نزديكي، ممكن است به مرور زمان، به چشمانتان آسيب بزند. به علاوه، تلويزيون ۶۵اينچي با دقت Full HD، تنها ۳۰ پيكسل در هر اينچ دارد؛ بنابراين اگر نزديك به تلويزيون بنشينيد، مي توانيد پيكسل ها را از هم تشخيص داده و اين موضوع لذت تماشاي فيلم يا هر نوع محتواي ديگري را كاهش مي دهد.

دقت تصوير يا رزولوشن به تعداد پيكسل هاي موجود در صفحه نمايش گفته مي شود كه تاثير مستقيمي در شفافيت تصوير پخش شده دارند. هرچقدر رزولوشن يك تلويزيون بيشتر باشد، تعداد پيكسل هاي بيشتري در صفحه وجود خواهد داشت؛ درنتيجه تصوير شفاف تر يا به اصطلاح شارپ تر نشان داده مي شود. در دنياي تلويزيون ها، دقت تصوير با تعداد خطوط افقي پيكسل ها نشان داده مي شود. مثلا وقتي دقت يك تلويزيون، ۷۲۰p يا ۱۰۸۰p است، يعني ۷۲۰ يا ۱۰۸۰ خط افقي پيكسل در نمايشگر وجود دارد. امروزه، تلويزيون هاي رده پايين، دقت ۷۲۰p دارند و تلويزيون هاي رده مياني و رده بالا به ترتيب، رزولوشن هاي Full HD 1080p و UHD 4K دارند. رزولوشن، مشخصه ي خيلي مهمي هنگام انتخاب تلويزيون به شمار مي رود و پيشنهاد مي كنيم كه سعي كنيد با توجه به بودجه و سايز مورد نظرتان، تلويزيوني بخريد كه بيشترين رزولوشن را دارد. رزولوشن بالا باعث مي شود كه اجزاي كوچك، مثل نوشته ها هم با جزئيات زيادي نشان داده شوند و تصاوير به واقعيت نزديك تر باشند؛ ولي هرچه دقت تصوير بالا رود، پيداكردن محتواي مناسب هم سخت تر خواهد شد. براي مثال، پيداكردن محتواي ۴K خيلي سخت است و اين نوع محتوا، حجم خيلي زيادي هم دارد.

يكي از بزرگ ترين علامت سوال هايي كه در ذهن خريداران تلويزيون براي جهيزيه عروس وجود دارد، تفاوت انواع آن هاست. تفاوت تلويزيون هاي LCD با LED و OLED چيست؟ خارج از تمام ترفندهاي بازاريابي كه شركت هاي سازنده با ايجاد تغيير در اين اسم ها ايجاد مي كنند، در حال حاضر تنها دو نوع تلويزيون در جهان توليد مي شود: LCD و OLED.

احتمالا مي پرسيد پس تكليف LEDها چيست؟ اصطلاح LED به نوع تلويزيون مربوط نيست و فناوري نور پس زمينه ي آن را مشخص مي كند. در حقيقت، غالب تلويزيون هايي كه در بازار وجود دارند، از پنل هاي LCD با نور پس زمينه ي LED استفاده مي كنند؛ پس دو اصطلاح LED و LCD در مقابل هم قرار نمي گيرند. اينكه فروشنده اي سعي كند با بازي كردن با دو كلمه ي LCD و LED، تلويزيوني را برتر جلوه دهد يا قيمت دستگاهي را بالا ببرد، تنها يك حقه ي بازاريابي است. تلويزيون هاي LCD با نور پس زمينه ي LED، رايج ترين نوع تلويزيون ها هستند و اغراق نكرده ايم اگر بگوييم كه بيش از ۹۰درصد تلويزيون هاي موجود در بازار، از نوع LCD با نور پس زمينه ي LED هستند. مزيت اين تلويزيون ها، تنوع زياد در سايز، امكانات و قيمتشان است. اين تلويزيون ها در مقايسه با مدل هاي OLED، قيمت كمتري دارند و حداكثر روشنايي آن ها هم بسيار زياد است. در طرف ديگر، عيب اصلي اين نوع تلويزيون ها، عميق نبودن رنگ مشكي به دليل نور پس زمينه و زواياي ديد محدود است.

گفتني است كه فناوري جديدي كه اخيرا وارد دنياي تلويزيون هاي LCD شده، Quantum Dots نام دارد. در اين تلويزيون ها، علاوه بر لايه هاي LCD و LED، لايه ي ديگري هم وجود دارد كه در آن يك سري نانوكريستال قرار دارند. اين نقاط، هنگامي كه نور پس زمينه به آن ها برخورد كند، روشن شده و باعث افزايش روشنايي و طيف رنگ تلويزيون مي شود.

نوع دوم تلويزيون ها، OLED نام دارد. در اين تلويزيون ها كه كاملا گران تر و برتر از تلويزيون هاي LCD هستند، به جاي لايه هاي LCD و نور پس زمينه ي LED، لايه ا ي از LEDهاي اورگانيك در پيكسل ها قرار دارد كه مي تواند به صورت مجزا نور توليد كند. تلويزيون هاي OLED معمولا قيمت خيلي زيادي دارند و مي تواند حتي ۱۰ برابر، گران تر از تلويزيون هاي LCD باشند. مزيت اصلي اين تلويزيون ها، كيفيت تصوير فوق العاده ي آن هاست. رنگ ها در تلويزيون هاي OLED كاملا زنده و طبيعي نشان داده مي شوند، كنتراست تصوير و عمق رنگ مشكي فوق العاده است. به علاوه، كيفيت تصوير هم وقتي از زواياي مختلف به آن نگاه كنيد، تغييري نمي كند.

نقطه ضعف اصلي OLEDها، همان طوركه گفتيم، قيمت بسيار زيادشان است؛ ولي اگر فاكتور قيمت را كنار بگذاريم، دليلي براي خريد يك تلويزيون LCD با نور پس زمينه ي LED به جاي يك تلويزيون OLED وجود ندارد. گفتني است كه به جز تلويزيون هاي LCD با نور پس زمينه ي LED و تلويزيون هاي OLED، نوع ديگري به نام «پلاسما» هم وجود دارند؛ ولي از آنجايي كه توليد اين نوع تلويزيون ها متوقف شده، توضيحي در موردشان نمي دهيم.

يكي از ابداعاتي كه چند سالي است در دنياي تلويزيون ها به يك روند تبديل شده، صفحه ي خميده (Curve) است. اين فناوري كه بيشتر در تلويزيون هاي رده بالا و OLED استفاده مي شود، طبق ادعاي سازندگان، تجربه ي تماشاي تلويزيون را فراگيرتر مي كند.

فارغ از زيبايي بيشتر، شركت هاي سازنده سعي مي كنند كه ميزان خميدگي تلويزيون ها را طوري طراحي كنند كه در راستاي خميدگي چشم قرار بگيرد. اين موضوع سبب مي شود كه لبه هاي تصوير هم در محدوده ي ديد چشم قرار بگيرند و خستگي چشم كمتر شود؛ اما از طرف ديگر، اگر به طور مستقيم روبه روي تلويزيون قرار نگيريد، تجربه ي خيلي لذت بخشي نخواهد بود، مگر اينكه تلويزيون خميده ي خيلي بزرگي بخريد. مورد ديگري كه بايد در نظر داشته باشيد اين است كه تلويزيون هاي خميده در مقايسه با تلويزيون هاي تخت، قيمت خيلي بيشتري هم دارند.

درنهايت، خميدگي تلويزيون يك موضوع كاملا سليقه اي است. اكثر كاربران تلويزيون هاي خميده را به تلويزيون هاي تخت ترجيح مي دهند؛ ولي عده اي هم هستند كه اين خميدگي را نمي پسندند؛ ولي اگر مي توانيد كه هزينه ي بيشتر اين خميدگي را بپردازيد، بهتر است كه به سراغ تلويزيون هاي خميده برويد.

در سال هاي آتي، هوشمند بودن تلويزيون، به يك استاندارد تبديل مي شود؛ بنابراين اگر مي خواهيد كه خريدي هوشمندانه و آينده نگر داشته باشيد، بهتر است به سراغ تلويزيون هاي هوشمند برويد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۶:۰۳:۳۲ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

كدام بهتر است؟ خريد يا اجاره لباس عروس

خيلي از عروس خانم ها ممكن است تمايل داشته باشند كه در روز عروسي لباس عروس خود را از مزون لباس عروس هايي كه اجاره مي دهند امانت بگيرند و در جشن عروسي شان اين لباس را بر تن نمايند. اين مي تواند ايده خوبي باشد چرا كه بعد از عروسي لباس عروس شما ديگر به دردتان نمي خورد و چندين سال در كمد لباس شما بدون استفاده قرار مي گيرد. ضمن اينكه با اجاره لباس عروس در هزينه هاي عروسي تان مي تواند صرفه جويي شود و از پرداختن هزينه هاي زياد براي خريد لباس عروس خودداري نمايند.

اجاره لباس عروس

لباس عروس برعكس كت شلوار است كه آقايان در شب عروسي شان بر تن مي كنند. آنها مي توانند لباس داماد شدن خود را در چندين مراسم بعد از عروسي شان بر تن نمايند و از آن استفاده نمايند . پس اجاره لباس عروس مي تواند راه كار مناسبي براي زوج هاي جوان باشد. قبل از انتخاب لباس عروس و اجاره آن بايد بعضي نكات را توجه نماييد پس با سايت جشن عروسي همراه باشيد.

تصميم خود را قطعي كنيد

اجاره لباس عروس يك تصميمي است كه ابتدا بايد مطمئن شويد كه آيا فكر مناسبي است يا خير؟ به هر حال اجاره لباس عروس از خريدن آن به صرفه تر است اما ممكن است بعضي از خانم ها تمايل داشته باشند كه لباس عروس خود را يادگاري نگاه داشته و يا در آينده به به فرزند خود بدهند. و يا در صورت تمايل بعد از عروسي شان لباس عروس را اجاره دهند يا بفروشند و يا به كسي يا جايي هديه دهند. در هر حال خريد يا اجاره لباس عروس تصميم شماست. تصميم قطعي خود را بگيريد كه قصد داريد لباس عروس خود را بخريد يا اجاره نماييد.

مزون لباس عروس

وقتي كه از تصميم خود در اجاره لباس عروس مطمئن شديد سعي كنيد لباس خود را از يك مزون لباس عروس معتبر تهيه نماييد. سايت جشن عروسي مي تواند در انتخاب مزون عروس به شما كمك كند. مزون هاي معتبر و معروف شهرت خود را فداي سود نخواهند كرد. برخي از سودجويان ممكن است لباس عروس كه اجاره مي دهند دچار نواقصي باشد كه بعد از تحويل آن هزينه هاي گزافي را بابت خسارت دريافت نمايند و يا اينكه لباس عروس شما ضعف هايي داشته باشد كه در شب عروسي نشان داده شود. انتخاب يك مزون عروس مناسب ريسك اين موارد را كاهش مي دهد.

سريعتر اقدام كنيد

با توجه به اينكه در اجاره لباس عروس شما محدوديت هاي بيشتري در سايز و اندازه لباس داريد بهتر است هرچه سريعتر اقدام نماييد و لباس عروس مناسبي را كه با سليقه شما جور باشد را انتخاب نماييد. شايد لازم باشد زمان بيشتري در بازار بگذاريد تا لباس عروس مناسب با سايز، اندازه و سليقه شما پيدا شود. البته برخي از مزون ها با برخورداري از خياط هاي چيره دست لباس انتخابي شما را با توجه به سايز و اندازه شما تغيير مي دهند. از طرفي اقدام سريع شما باعث مي شود كه لباس عروسي كه انتخاب مي كنيد را زودتر براي شب عروسي تان رزرو نماييد.

لوازم همراه لباس عروس

ممكن است برخي مزون عروس ها، لوازم همراه لباس را مانند تور، تاج عروس ، شنل، كت و كفش عروس را نيز اجاره دهند. بهتر است هنگام انتخاب لباس عروستان از اين موضوع آگاهي يابيد و در صورتي كه اجاره آنها جداگانه است در مورد هزينه اجاره آنها جويا شويد. ممكن است اصلا تور و تاج و شنل مناسب آن لباس را نداشته باشند كه حتما در اين مورد از مزون خود سوال كنيد.

شرايط اجاره لباس عروس

سعي كنيد بعد از انتخاب لباس عروس مناسب قراردادي با مزون به صورت مكتوب تنظيم كنيد و اگر چنانچه مزون عروس حاضر به تنظيم چنين قراردادي نبود مواردي كه بين شما گفته مي شود در حضور او نوشته و نگاه داشته باشيد. مواردي از قبيل تحويل لباس عروس چند روز قبل از مراسم عروسي تان، لباس تميز و خشكشويي شده در اختيار شما قرار گرفته شده باشد. شرايط تحويل و هزينه هاي حمل و نقل و خشكشويي را نيز مشخص نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۶:۰۳:۱۰ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

گيفت عروسي تان را خودتان درست كنيد

گيفت عروسي يكي از هداياي با ارزشي است كه عروس و داماد ها به مهمانان جشن عروسي شان مي دهند تا آنها يك يادگاري از اين مراسم داشته باشند. عروس و داماد هاي بسياري هستند كه گيفت عروسي شان را به صورت آماده تهيه مي كنند. مدل هاي زيادي از گيفت هاي عروسي وجود دارند كه مي توانيد در فروشگاه هاي مختلف آن ها را بيابيد. اما افراد ديگري نيز وجود دارند كه دوست دارند گيفت عروسي خود را خودشان درست كنند. اين كار حس لذت خوبي براي عروس و داماد ها دارد. نكته ديگر اين است كه هزينه تهيه اين يادبود هاي عروسي كاهش مي يابد. سايت جشن عروسي براي عروس و داماد هاي عزيز پيشنهاداتي براي ساخت گيفت عروسي شان به دست خودشان دارد پس با ما همراه باشيد.

مدل گيفت عروسي

مي توانيد جعبه هاي فلزي كوچكي را خريداري كنيد و داخل آن را با كلمات عاشقانه پر كنيد و در انتها روي آن را با روبان تزيين كنيد. اين مدل گيفت عروسي در حين سادگي بسيار زيبا و جذاب خواهد بود.

گل كاكتوس

مي توانيد كاكتوس هاي كوچك و زيبايي را تهيه كرده و روي آن ها را به دلخواه خود تزيين كنيد. فراموش نكنيد كه حتما اسم عروس و داماد را روي آنها بچسبانيد.

ظرف عسل

مي توانيد شيشه هايي كوچك را تهيه كرده و داخلش را پر از پاستيل، عسل، اسمارتيس يا آجيل كنيد سپس روي شيشه را نيز با وسايل تزييني بپوشانيد.

قوطي كبريت

مي توانيد كاغذ هاي مخصوصي بخريد و آن ها را به شكل يك قوطي كبريت درست كنيد. روي هر طرف قوطي نيز نام عروس و داماد را بنويسيد و داخلش يك شي تزييني كوچك قرار دهيد. اين مدل يادبود از جشن عروسي بسيار كم هزينه و در عين حال زيباست.

جعبه كاغذي

جعبه كاغذي هم بسيار سريع و راحت ساخته مي‌شود و هم مقرون به صرفه است. اين مدل گيفت عروسي مهمانان شما را بسيار خوشحال خواهد كرد چرا كه بسيار رنگارنگ و خلاقانه است.

گل رز

اگر گل ها را دوست داريد و مي خواهيد ايده اي جالب براي گيفت عروسي تان داشته باشيد، پيشنهاد مي كنيم به تعداد مهمانان جشن عروسي تان گل رز هايي زيبا را تهيه كنيد و آن ها را داخل جعبه هاي مخصوص قرار دهيد و به مهمانان تقديم كنيد. يادتان باشد گل ها را بايد همان روز عروسي تهيه كنيد تا طراوت و تازگي داشته باشند ولي براي راحتي مي توانيد از قبل جعبه هايش را آماده كنيد.

جعبه به شكل كيك

اين مدل گيفت عروسي كه به تازگي وارد بازار شده است در ميان عروس و داماد ها محبوبيت زيادي پيدا كرده است. گيفت هايي كه ظاهري جالب دارند و وقتي كنار هم چيده شوند، به شكل يك كيك كامل ديده مي شوند. داخل اين جعبه هاي كوچك مي توانيد اشياي كوچك زيادي را قرار دهيد و از اين طريق مهمانان خود را خوشحال نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۶:۰۲:۵۳ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

سفره خانه سنتي در جشن عروسي

سفره خانه سنتي از ديرباز جزو سنت ايرانيان بوده است. اخيرا استفاده از سفره خانه سنتي در مراسم عروسي ها بسيار رايج شده است. در سفره خانه سنتي عروسي ، مجموعه اي از غذاهاي سنتي و ديزاين سنتي و پرسنل با پوشش مخصوص و آشنايي كامل با آداب و رسوم پذيرايي فراهم است.

هم چنين سفره خانه سنتي عروسي مي تواند منوي بسيار وسيعي كه شامل انواع خوراكي ها و تنقلات سنتي و غذاها باشد يا محدود به تعداد كمي از تنقلات و يك يا دو نوع غذاي سنتي باشد را داشته باشد. در واقع سفره خانه سنتي عروسي مجلل شامل تمامي خوراكي ها و غذاهاي سنتي است ولي نمونه قهوه خانه سنتي عروسي ساده شامل برخي از آنها مطابق سليقه عروس و داماد است.

جشن عروسي در يك جاي مدرن، هميشه هيجان كافي را به دنبال ندارد. برگزاري جشن در باغ يا تالار عروسي به همراه فضاسازي باشكوه تر مي شود. به ويژه جايگاه عروس و داماد كه به تزيينات بيشتري نيازمند است. اما گاهي به يك فضاي سنتي در كنار سالن پذيرايي هاي مدرن هم نياز است. قهوه خانه سنتي در برخي از تالار عروسي ها مي تواند جشن را باشكوه تر كند. وجود فضايي آرام و دنج براي نشستن عروس و داماد بر روي تخت هاي چوبي دلنشين است و براي بسياري از عروس و دامادها تازگي دارد.

گروهي از ميهمانان هستند كه شايد تمايلي به شنيدن صداي موزيك مدرن نداشته باشند به همين دليل مي توانيد محيطي را به شكل كاملا سنتي تدارك ديده تا با موسيقي سنتي دلنشين آرامش را براي آنها فراهم نماييد.

قهوه خانه هميشه هم جاي قليان كشيدن و دود هوا كردن نيست. تصويربرداري از اين قسمت مي تواند فيلم و عكس عروسي را هنري تر نشان دهد. هم چنين عروس و داماد مي توانند در قهوه خانه ساعتي را به دور از هياهوي سالن و نگاه مهمانها در كنار يكديگر به گفتگو بنشينند.

اما هر نوع قهوه خانه اي باب طبع عروس و دامادها نيست و دكوراسيون و طراحي داخلي آن اهميت زيادي دارد. اغلب سفره خانه ها داراي آب نما هستند كه جلوه خاصي را به فضاي داخلي آن مي بخشد. رنگ و نورپردازي هم نقش زيادي در زيبايي و سنتي كردن سفره خانه ايفا مي كند. اغلب رنگ هايي كه در قهوه خانه ها استفاده مي شود، تيره است. فرش ها و پشتي ها نيز از نوع سنتي و با نقش و نگارهاي ايراني است كه هيچ المان مدرني در آنها به چشم نمي خورد.

يكي ديگر از جلوه هاي سفره خانه ها بساط پذيرايي است. در سفره خانه خبري از نوشيدني ها و غذاهاي مدرن و امروزي نيست. همه آنچه كه براي پذيرايي از عروس و داماد مهيا مي شود، از نوع سنتي و كاملاً ايراني است و علت جذابيت سفره خانه هم، همين سنتي بودن آن است. حضور عروس و داماد در سفره خانه زياد نيست. با اين وجود كيفيت حضورشان مهم است. فضاي قهوه خانه بايد به گونه اي باشد كه در همان ساعات كم، عروس و داماد احساس آرامش كنند. در قهوه خانه عموما آهنگ هاي سنتي، متناسب با فضا و جشن عروسي پخش مي شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۶:۰۲:۳۱ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

استفاده از مه ساز يخ خشك در عروسي

مه ساز يخ خشك يا بخار مصنوعي جزو جلوه هاي ويژه در فضاي تالار عروسي است كه در جلوي جايگاه عروس و داماد در فضا پخش شده و زيبايي خاصي را به سالن مي بخشد. پخش مه يخ خشك به همراه نورپردازي، موسيقي و آتش بازي موجب رمانتيك شدن فضاي جشن عروسي مي شود. توليد مه عروسي توسط مه ساز يخ خشك صورت مي گيرد.

دستگاه مه ساز

يخ خشك همان دي اكسيد كربن است كه بخاطر كاهش دماي شديد، جامد شده است. تبديل شدن يخ خشك به دي اكسيد كربن، مه ساز غليظي است كه در مهماني ها و جشن عروسي استفاده مي شود. استفاده از دستگاه مه ساز يخ خشك و آتش بازي براي ورود عروس و داماد و رقص تانگو و همچنين هنگام برش كيك عروسي باعث هرچه باشكوهتر شدن مجلس شما مي گردد. استفاده از دستگاه هاي جديد ريموت دار بدون نياز به سيم كشي به زيباتر شدن مراسم عروسي كمك مي نمايد.

معمولا در سه موقعيت در جشن عروسي جهت زيباتر كردن مراسم از آتش بازي يا دستگاه مه ساز استفاده مي شود:

هنگام ورود عروس داماد

اين مرحله هنگام ورود عروس و داماد به داخل سالن و هنگامي كه هوا در حال تاريك شدن است اجرا مي گردد. از حداقل ۱۰ دستگاه توليد مه استفاده مي گردد كه دو طرفه محل ورود عروس داماد در وروديه اي كه مخصوص عروس داماد است، قرار مي گيرد كه تونلي از آتش ايجاد مي كند و صحنه اي هيجان انگيز و ديدني به وجود مي آورد.

هنگام بريدن كيك عروسي

هنگام بريدن كيك عروسي اطراف جايگاه عروس داماد و يا در محلي كه مخصوص كيك عروسي است حداقل ۶ دستگاه مه ساز چيده مي شود و همراه با برش كيك توسط عروس داماد روشن مي شود كه اين صحنه باعث هرچه زيباتر شدن اين مرحله از جشن عروسي مي شود.

هنگام رقص تانگو عروس داماد

معمولا با استفاده از مه ساز يخ خشك هنگام رقص تانگو عروس داماد يك حلقه ي بزرگ دور تا دور پيست رقص و عروس و داماد ايجاد مي شود. زماني كه آهنگ تانگو به اوج جذابيت خود مي رسد مه سازها توسط ريموت فعال مي گردد. اين حلقه ي زيبا از مه از زيباترين قسمت فيلم و عكس عروسي مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۶:۰۲:۱۴ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 10
دیروز : 5
افراد آنلاین : 1
همه : 3400
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید , دانلود نرم افزار اندروید

» اسکی در اروپا، تجربه ای هیجان انگیز همراه آرامش خاطر
» سلفی گرفتن با مومیایی که شاید متعلق به رضا خان پهلوی باشد!
» جاذبه های گردشگری ریکیاویک| بیانی نو از ایسلند زیبا
» اثر هنری ژاپنی در ایران!
» سفر به کرمان | آشنایی با آداب و رسوم مردم کرمان
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | دریاچه سرخ
» دلتابان، شما را به سفری فراموش نکردنی در کیش می برد !!
» نوسان بازار ارز، شامل حال خارجی ها هم شد!
» جزیره هرمز | جزیره سرخ بیرون آمده از آب
» بهترین رستوران های گیلکی معروف تهران
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | قایم باشک
» بهترین غذای دریایی تهران را کجا بخوریم؟
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | بازی خیابانی
» زیباترین هتل های مالت، میزبانی خوب برای اقامتی رویایی
» شهرهای بزرگ و پر جمعیت چین، دیدنی بی نظیر قلب آسیا
» عجیب ترین رستوران های دنیا و طعم بی نظیر غذاهای ملل
» تجربه هیجان انگیز جام جهانی 2018 با تورهای دلتابان
» کرمان گنجینه تاریخ در دوره های مختلف تاریخی
» در زیر شهر اندیمشک چه می گذرد؟!
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | در راستای خورشید
» یزد | شهر نمونه ی گردشگری جهان اسلام
» پروازهای تهران به اربیل از سر گرفته می شوند!
» پیشینه تاریخی شهرستان زهک در استان سیستان و بلوچستان
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | قهوه خانه چینی
» چابهار | نگینی درخشنده در جنوب شرق ایران
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | کلونی
» معرفی نقش اسب کورد در صنعت گردشگری کردستان
» 10 کافه بازی تهران که میشه حسابی خوش گذروند!!
» معرفی فرهنگ بومی سیستان و بلوچستان!!
» بزرگترین منبع آب شیرین دنیا یخ زد!
» قدیمی ترین  پیتزا فروشی های تهران | پیتزا فروشی های قدیمی تهران
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | بزرگترین غار
» خارق العاده ترین قلعه های پنهان اروپا و دنیایی از رمز و راز
» نمایشگاه آثار معمار زندان قصر افتتاح شد!
» دیدنی های لندن در پناه هنر و زیبایی بی نظیر
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | نرمش صبحگاهی
» جیرفت کهن | برگی از کتاب تاریخ ایران زمین
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | جدل آرام
» برترین جاذبه های گردشگری چین | در سفر به چین به کجاها برویم؟
» طعم لذت بخش غذاهای معروف در شهرهای مختلف ایران
» تجدید دیداری با روستای هیر قزوین که اشک به چشم می آورد
» محصولات تراریخته برای سلامتی مضرند؟؟
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | دستیار ماهیگیر
» لوکس ترین هتل های جهان | هتل بلغاری دبی به لوکس ترین ها اضافه شد
» اقامتگاه های جنگلی برتر در جهان، پلی بین آرامش و صنعت
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | طوفان بیابان
» سفر به اشویل | بهترین تفریحات را در اشویل انجام دهید!!
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | تنها در مه
» 10 کار برتری که در ویتنام می توان انجام داد
» 10 مورد از بهترین شهرها و روستاهای دارای دریاچه در اروپا