عروسي
مجله جشن عروسي

كدام بهتر است؟ خريد يا اجاره لباس عروس

خيلي از عروس خانم ها ممكن است تمايل داشته باشند كه در روز عروسي لباس عروس خود را از مزون لباس عروس هايي كه اجاره مي دهند امانت بگيرند و در جشن عروسي شان اين لباس را بر تن نمايند. اين مي تواند ايده خوبي باشد چرا كه بعد از عروسي لباس عروس شما ديگر به دردتان نمي خورد و چندين سال در كمد لباس شما بدون استفاده قرار مي گيرد. ضمن اينكه با اجاره لباس عروس در هزينه هاي عروسي تان مي تواند صرفه جويي شود و از پرداختن هزينه هاي زياد براي خريد لباس عروس خودداري نمايند.

اجاره لباس عروس

لباس عروس برعكس كت شلوار است كه آقايان در شب عروسي شان بر تن مي كنند. آنها مي توانند لباس داماد شدن خود را در چندين مراسم بعد از عروسي شان بر تن نمايند و از آن استفاده نمايند . پس اجاره لباس عروس مي تواند راه كار مناسبي براي زوج هاي جوان باشد. قبل از انتخاب لباس عروس و اجاره آن بايد بعضي نكات را توجه نماييد پس با سايت جشن عروسي همراه باشيد.

تصميم خود را قطعي كنيد

اجاره لباس عروس يك تصميمي است كه ابتدا بايد مطمئن شويد كه آيا فكر مناسبي است يا خير؟ به هر حال اجاره لباس عروس از خريدن آن به صرفه تر است اما ممكن است بعضي از خانم ها تمايل داشته باشند كه لباس عروس خود را يادگاري نگاه داشته و يا در آينده به به فرزند خود بدهند. و يا در صورت تمايل بعد از عروسي شان لباس عروس را اجاره دهند يا بفروشند و يا به كسي يا جايي هديه دهند. در هر حال خريد يا اجاره لباس عروس تصميم شماست. تصميم قطعي خود را بگيريد كه قصد داريد لباس عروس خود را بخريد يا اجاره نماييد.

مزون لباس عروس

وقتي كه از تصميم خود در اجاره لباس عروس مطمئن شديد سعي كنيد لباس خود را از يك مزون لباس عروس معتبر تهيه نماييد. سايت جشن عروسي مي تواند در انتخاب مزون عروس به شما كمك كند. مزون هاي معتبر و معروف شهرت خود را فداي سود نخواهند كرد. برخي از سودجويان ممكن است لباس عروس كه اجاره مي دهند دچار نواقصي باشد كه بعد از تحويل آن هزينه هاي گزافي را بابت خسارت دريافت نمايند و يا اينكه لباس عروس شما ضعف هايي داشته باشد كه در شب عروسي نشان داده شود. انتخاب يك مزون عروس مناسب ريسك اين موارد را كاهش مي دهد.

سريعتر اقدام كنيد

با توجه به اينكه در اجاره لباس عروس شما محدوديت هاي بيشتري در سايز و اندازه لباس داريد بهتر است هرچه سريعتر اقدام نماييد و لباس عروس مناسبي را كه با سليقه شما جور باشد را انتخاب نماييد. شايد لازم باشد زمان بيشتري در بازار بگذاريد تا لباس عروس مناسب با سايز، اندازه و سليقه شما پيدا شود. البته برخي از مزون ها با برخورداري از خياط هاي چيره دست لباس انتخابي شما را با توجه به سايز و اندازه شما تغيير مي دهند. از طرفي اقدام سريع شما باعث مي شود كه لباس عروسي كه انتخاب مي كنيد را زودتر براي شب عروسي تان رزرو نماييد.

لوازم همراه لباس عروس

ممكن است برخي مزون عروس ها، لوازم همراه لباس را مانند تور، تاج عروس ، شنل، كت و كفش عروس را نيز اجاره دهند. بهتر است هنگام انتخاب لباس عروستان از اين موضوع آگاهي يابيد و در صورتي كه اجاره آنها جداگانه است در مورد هزينه اجاره آنها جويا شويد. ممكن است اصلا تور و تاج و شنل مناسب آن لباس را نداشته باشند كه حتما در اين مورد از مزون خود سوال كنيد.

شرايط اجاره لباس عروس

سعي كنيد بعد از انتخاب لباس عروس مناسب قراردادي با مزون به صورت مكتوب تنظيم كنيد و اگر چنانچه مزون عروس حاضر به تنظيم چنين قراردادي نبود مواردي كه بين شما گفته مي شود در حضور او نوشته و نگاه داشته باشيد. مواردي از قبيل تحويل لباس عروس چند روز قبل از مراسم عروسي تان، لباس تميز و خشكشويي شده در اختيار شما قرار گرفته شده باشد. شرايط تحويل و هزينه هاي حمل و نقل و خشكشويي را نيز مشخص نماييد.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۹:۲۷ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 18
دیروز : 22
افراد آنلاین : 2
همه : 11314
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب